blue piramide

Agenda

Agenda

  • Adviesgesprekken BB C
    • 17 december
    • Hele dag
  • Cito-toetsen eerste ronde alle groepen
    • 17 december - 20 december
    • Hele dag
  • Kerstfeest SO
    • 19 december
    • 17:30 - 19:00 uur
  • Margemiddag: leerlingen vrij
    • 21 december
    • 12:00 uur
  • Kerstvakantie
    • 24 december - 06 januari
  • Vervolg Cito-toetsen eerste ronde alle groepen
    • 07 januari - 11 januari
  • BB C Museon
    • 14 januari
    • 10:00 - 12:45 uur
  • BB A Ontdek het Orkest-les (OHO)
    • 16 januari
    • 09:00 - 10:00 uur
  • Margemiddag: leerlingen vrij
    • 22 januari
    • 12:00 uur
  • BB A Ontdek het Orkest-les (OHO)
    • 31 januari
    • 10:30 - 11:30 uur
  • BB A Ontdek het Orkest-les (OHO)
    • 07 februari
    • 10:30 - 11:30 uur
  • Margedag: leerlingen vrij
    • 08 februari
    • Hele dag
  • BB A generale repetitie meespeelconcert in het Zuiderstrandtheater, BB CC kijkt
    • 12 februari
    • 10:15 - 13:00 uur
  • BB A en BB C vertrekken naar Zuidstrandtheater
    • 14 februari
    • 08:30 uur
  • BB A meespeelconcert in het Zuiderstrandtheater. Ouders BB A van harte welkom!
    • 14 februari
    • 09:15 - 10:45 uur
  • 1-2 A naar Gemeentemuseum
    • 18 februari
    • 08:40 - 11:15 uur
  • 1-2 B naar Gemeentemuseum
    • 18 februari
    • 09:45 - 12:30 uur
  • 1-2 C naar Gemeentemuseum
    • 19 februari
    • 08:40 - 11:15 uur
  • Voorjaarsvakantie
    • 25 februari - 01 maart
  • OPP oudergesprekken
    • 04 maart - 08 maart
    • Hele dag
  • OPP oudergesprekken-avond
    • 05 maart
    • 18:30 - 21:00 uur
  • MB B naar Museum Meermanno
    • 11 maart
    • 11:15 - 14:45 uur
  • BB A Ontdek het Orkest-les
    • 13 maart
    • 09:00 - 10:00 uur
  • Margedag: leerlingen vrij
    • 21 maart
    • Hele dag
  • Groep 1-2 a t/m 3 Theater Dakota
    • 22 maart
    • 13:00 - 15:00 uur
  • BB A naar Gemeentemuseum
    • 01 april
    • 08:45 - 11:30 uur
  • Margemiddag SO-leerlingen vrij
    • 08 april
    • 12:00 uur
  • 1-2 a t/m MB B Lentefeest/Koningsdag
    • 12 april
    • Hele dag
  • BB A en BB C naar BST sportdag
    • 12 april
    • Hele dag
  • BB C IEP toets
    • 16 april - 17 april
    • 16 april 08:30 uur - 17 april 12:00 uur
  • Groep 3 Museum Meermanno
    • 18 april
    • 11:15 - 14:45 uur
  • Meivakantie
    • 19 april - 05 mei
  • MB B Ontdek het Orkest-les
    • 09 mei
    • 14:00 - 15:00 uur
  • Schoolreis groep 1-2 a, b en c en groep 3
    • 10 mei
    • Hele dag
  • Cito-toetsen tweede ronde alle groepen
    • 13 mei - 17 mei
    • Hele dag
  • Cito-toetsen tweede ronde alle groepen
    • 20 mei - 24 mei
    • Hele dag
  • Margemiddag: leerlingen vanaf 12.00 vrij
    • 23 mei
    • 12:00 uur
  • Cito-toetsen tweede ronde alle groepen
    • 27 mei - 31 mei
  • Hemelvaart
    • 30 mei - 31 mei
  • Kindgesprekken
    • 03 juni - 07 juni
    • Hele dag
  • Tweede Pinksterdag
    • 10 juni
  • Margedag: SO-leerlingen zijn vrij
    • 19 juni
    • Hele dag
  • Oudergesprekken
    • 01 juli - 05 juli
  • Oudergesprekken-avond
    • 04 juli
    • 18:30 - 21:00 uur
  • 1-2 a t/m BB A meester- en juffendag
    • 10 juli
    • Hele dag
  • Afscheidsavond BB C
    • 11 juli
    • 19:00 - 21:00 uur
  • Kennismakingen nieuwe groepen schooljaar 2019-2020
    • 15 juli
    • 13:30 - 14:30 uur
  • Juf- en meesterdag BB C
    • 16 juli
    • Hele dag
  • Laatste schooldag voor zomervakantie
    • 19 juli